Enpass Password Manager

Mac OS için Güvenlik ve Şifreleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.7 MB
  • Sürüm 4.5.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Sinew Software Systems
Enpass uygulaması ile Mac OS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde yer alan kişisel verilerinizi ve gizli verilerinizi şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz.

Enpass uygulaması ile Mac OS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde yer alan kişisel verilerinizi ve gizli verilerinizi şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Mac kullanıcılarına sunulan ve başkalarının eline geçmesini istemediğiniz gizli veya kişisel verilerinizi koruma altına almanızı sağlayan uygulama açık kaynak kodlu SQLCIPHER AES-256 şifreleme algoritmasından faydalanıyor. Uygulamada sunulan güvenlik mekanizması çevrimdışı olarak çalışmaktadır. Bu sayede internet üzerinde gelebilecek herhangi bir zararlı yazılım uygulamanın çalışmasına etki edemiyor.

Enpass içerisinde; kayıt gerektirmeyen kullanım, bilgilerin lokal olarak saklanması, güçlü şifre önerileri sayesinde güvenliğin daima üst seviyede tutulması, klasör desteği, cihazın kaybolması durumunda otomatik kilitleme özelliği, bulut eşleme özelliği gibi bir çok kullanışlı özellik yer alıyor.

Uygulamada yer alan bulut eşleme özelliği sayesinde yapmış olduğunuz değişiklikler DropboxOneDrive ve Google Drive gibi servisler üzerinde otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Enpass ile saklanan bilgilerin tümü kullanıcının kendi cihazlarında saklanmaktadır. Bu sayede internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dilediğiniz yerde ve zamanda verilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama güçlü şifre bulmakta zorlanan kullanıcılar için güçlü şifre önerilerinde bulunmaktadır. Bu sayede güvenliğin üst düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

Enpass Password Manager indir