Enpass Password Manager

iOS için Güvenlik ve Şifreleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.9 MB
  • Version 4.5.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Sinew Software Systems
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad üzerinde yer alan kişisel verilerinizi şifreleyerek koruma altına alabileceğiniz oldukça faydalı bir güvenlik ve şifreleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad üzerinde yer alan kişisel verilerinizi şifreleyerek koruma altına alabileceğiniz oldukça faydalı bir güvenlik ve şifreleme uygulamasıdır.

Kayıt gerektirmeyen kullanım, bilgilerin lokal olarak saklanması, güçlü şifre önerileri sayesinde güvenliğin daima üst seviyede tutulması, klasör desteği, cihazın kaybolması durumunda otomatik kilitleme özelliği, bulut eşleme özelliği uygulamanın öne çıkan özelliklerinden bazılarıdır.

Başkalarının eline geçmesini istemediğiniz gizli veya kişisel verilerinizi koruma altına almanızı sağlayan uygulama açık kaynak kodlu SQLCIPHER AES-256 şifreleme algoritmasından faydalanıyor. Uygulamada sunulan güvenlik mekanizması çevrimdışı olarak çalışmaktadır. Bu sayede internet üzerinde gelebilecek herhangi bir zararlı yazılım uygulamanın çalışmasına etki edemiyor.

Uygulamada yer alan bulut eşleme özelliği sayesinde yapmış olduğunuz değişiklikler Dropbox, OneDrive ve Google Drive gibi servisler üzerinde otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Uygulama ile saklanan bilgilerin tümü kullanıcının kendi cihazlarında saklanmaktadır. Bu sayede internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dilediğiniz yerde ve zamanda verilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama güçlü şifre bulmakta zorlanan kullanıcılar için güçlü şifre önerilerinde bulunmaktadır. Bu sayede güvenliğin üst düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

iOS cihazlarınızda gizlemek istediğiniz verileriniz varsa ve güvenli bir şifreleme uygulaması arıyorsanız Enpass Password Manager uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Enpass Password Manager indir
DİĞER SÜRÜMLER